Kancelaria która zrozumie Twoje potrzeby

Pomagamy realizować cele naszym Klientom

Zwiększamy bezpieczeństwo prawne naszych Klientów

Nasz zespół

Mariusz Ciaś
Radca prawny

Piotr Budek
Radca prawny

Grzegorz Chajnowski
Radca prawny

Agata Pozniak
Aplikant adwokacki

  • Joanna

Joanna Grabowicz
Aplikant adwokacki

  • Justyna

Justyna Ochnio
Aplikant radcowski

Kancelaria adwokacka Szczecin

W ramach codziennych obowiązków nasi prawnicy świadczą pomoc w zakresie różnych gałęzi prawa. Udzielają porad, sporządzają niezbędne dokumenty i pisma, reprezentują naszych Klientów przed sądami każdej instancji oraz organami administracyjnymi. Kancelaria adwokacka zatrudnia adwokatów i radców prawnych, a także aplikantów obu specjalizacji. Siedziba mieści się w Szczecinie.

Specjalizacje Kancelarii

Nasi prawnicy podejmują się spraw zaliczających się do różnych gałęzi prawa. Klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze mogą znaleźć u nas pomoc z zakresu:

Kancelaria adwokacka ma za zadanie chronić interesy swoich Klientów zarówno na drodze sądowej, jak i wcześniej, na przykład na etapie mediacji. Adwokaci i radcy prawni udzielają porad, także tych, które mają na celu zapobieganie wystąpienia jakichkolwiek problemów z prawem. W tym zakresie opiniują i zatwierdzają projekty dokumentów, umów, pism procesowych i przedprocesowych.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Kancelaria adwokacka współpracuje zarówno z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Dbając o interesy naszych klientów biznesowych, radcy prawni i adwokaci świadczą pomoc w zakresie między innymi: zakładania i rejestrowania spółek prawa handlowego, tworzenia rad nadzorczych, tworzenia i analizy wewnętrznych i zewnętrznych umów i dokumentów. Podejmowane są także inne działania wchodzące w szeroki zakres kwestii dotyczących prawa gospodarczego i dziedzin pokrewnych.

Pomoc prawna dla osób fizycznych

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną także dla Klientów indywidualnych. Sprawy te najczęściej dotykają prawa spadkowego czy rodzinnego oraz innych sytuacji, które wymagają regulacji stosunków majątkowych i osobistych zachodzących w rodzinie. Adwokaci i radcy prawni z Kancelarii w Szczecinie zajmują się także zagadnieniami związanymi z prawem cywilnym, w tym windykacją należności od wierzycieli czy sprawami dotyczącymi odszkodowań na skutek między innymi wypadków komunikacyjnych, błędów lekarskich i innych, nieszczęśliwych zdarzeń.

Kancelaria

Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na rzecz przedsiębiorców działających zarówno w formie spółek prawa handlowego jak i prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Podstawowe specjalizacje prawników Kancelarii dotyczą prawa gospodarczego, cywilnego i podatkowego. Na rzecz klientów indywidualnych świadczona jest również pomoc prawna dotycząca prawa spadkowego i rodzinnego. Indywidualne podejście do każdego Klienta i powierzonego zlecenia powoduje, że mogą Państwo oczekiwać efektywnej i skutecznej współpracy, co mogą potwierdzić nasi Klienci udzielając stosownych referencji. 

Kariera

Kancelaria prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko aplikanta radcowskiego. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Wybierz opcję, która Cię interesuje. Jeżeli nie poszukujemy akurat kogoś z Twoją specjalizacją, możesz po prostu zostawić u nas swoje CV.

 

Szukasz pracy jako sekretarka?

 

Szukasz pracy jako prawnik?

Referencje